Smaller Default Larger

Denetleme Prosedürümüz

ÖZEL MEVLANA GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.


DENETİM PROSEDÜRÜMÜZ


         Projelerde görev alan ÖZEL MEVLANA GÜVENLİK personeli operasyon müdürleri tarafından 24 saat içerisinde belirli/ belirsiz zamanlarda denetlenir. Denetlemeler esnasında tespit edilen eksiklikler varsa belirlenen zafiyetler anında kontrol altına alınır. Görev başında ihmali görülen çalışma ve şirket prensiplerine uymayan personel, disiplin kuruluna sevk edilir.

Özellikle mesleğimizin gerektirdiği disiplin, sorumluluk, şirket temel prensip/ ilkeleriçerçevesinde görev ciddiyetiyle hareket edilmesi sağlanır. Görevli personel, özel hayatında da seviyeli, saygılı ve kuruma yakışır şekilde davranış sergilemek zorundadır. Bu nedenle, operasyon müdürlerimiz, mesai saatleri dışında dahi personelimizi titizlikle takip eder ve raporlarını şirket merkezimize ulaştırır.

Amacımız; görev performansımızı en üst seviyeye çıkarmak ve olabilecek en küçük aksaklığa fırsat vermemek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmektir.
              
Denetimlerimiz farklı şekilde ve periyotlar la yapılmaktadır. Farklı zamanlar da oluşturduğumuz devriye ekibimiz sayesinde ve bu kişilerin hazırladıkları raporların incelenmesi sonucunda sizlere daha iyi hizmet verebilme stratejilerimizi oluşturuyoruz.


1) Günlük Proje Müdürü

2) Gündüz Operasyon Müdürü

3) Gece Operasyon Müdürü

4) Haftalık Devriye Kontrolü (Şirket Yönetimi)

5) Aylık Yönetici Denetimi (Şirket Yönetimi)


         Yapılan operasyonlar sırasında çalışanlarda ve projelerdeki aksaklıklar 24 saat içerisinde raporlanıp ÖZEL MEVLANA GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ ’ne sunularak Gerekli çalışmalar yapılmaktadır.                                                                                                                                                                                                                

Sosyal Ağlardayız!

İletişim Adresimiz

Ferhuniye Mah. Mümtaz Koru Sok.  No: 8/3 Posta 42060 Selçuklu/KONYA

Telefon 0.332.351 31 15

Özel Mevlana Güvenlik

Google Haritada Bizi Bulun!

 

Telif Hakkı © 2018 ÖZEL MEVLANA GÜVENLİK HİZ LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz, kullanılamaz. 


EĞİTİM KURUMU, KİMLİK, SERTİFİKA, EĞİTİM, ATIŞ, GÜVENLİK, KURS, SİLAHLI KİMLİK, SİLAHSIZ KİMLİK, GÜVENLİK SORULARI, MEVLANA GÜVENLİK, ALEMDAR GÜVENLİK, ALEMDAR OTOMASYONİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ, ÖZEL GÜVENLİK, İŞ İLANLARI, ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİ, GÜVENLİK ELEMANI, SİLAHLI, KORUMA, ALARM, ALARM İZLEME, DEDEKTÖR, KİŞİSEL KORUMA, ARAÇLI KORUMA, VIP KORUMA, KİMYASAL SİLAHLAR, ATEŞLİ SİLAHLAR, TABANCA, GÜVENLİK SINAVI, ÖZEL KORUMA, GÜVENLİK GÖREVLİSİ, ALEMDAR GÜVENLİK GÖREVLİSİ, MEVLANA GÜVENLİK GÖREVLİSİ, GÜVENLİK HİZMETİ, 5188 SAYILI KANUN, GÜVENLİK KURULUŞLARI, FARİKA GÜVENLİĞİ, AVM GÜVENLİĞİ, SİTE GÜVENLİĞİ, X-RAY CİHAZI, DEVRİYE, SABOTAJ, YANGIN, HIRSIZLIK, ŞÜPHELİ, CCTV MERKEZİ, TEHLİKE, POLİGON, SİLAH ATIŞI, KONSER, ORGANİZASYON, KORUYUCU, KONYADA GÜVENLİK, AHMET YÜCEL, FEVZİ YÜCEL, CUMHUR ÇAYIR, YAKA KARTI, YAKA KARTI DEĞİŞİMİ, EĞİTİM ATIŞLARI, YAKA KARTI YENİLEME, GÜVENLİK KMİLİĞİ, GÜVENLİK EĞİTİMİ, GÜVENLİK KURSU, SERTİFİKA YENİLEME, EN İYİ EN GÜVENİLİR GÜVENLİK ŞİRKETİ ,GÜVENLİK KURSU, EN GÜVENİLİR GÜVENLİK KURSU, EN BÜYÜK GÜVENLİK ŞİRKETİ, SİLAH FARKI, SİLAHLI SİLAHSIZ EĞİTİM FARKI, EN BAŞARILI GÜVENLİK KURSU, KONYA BİRİNCİLERİ, GÜVENLİK SINAVINDA BAŞARILI KURS, HİZMET ATIŞLARI, HİZMET İÇİ  ATIŞ, HİZMET İÇİ EĞİTİM ATIŞLARI, ÖZEL GÜVENLİK ATIŞLARI, ÖGG, ÖGG OLMAK İÇİN, ÖGG NASIL OLUNUR, ÖGG NEDİR, ÖGG OLMA KOŞULLARI, GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMAK İÇİN GEREKLİ BELGELER, GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR, GÜVENLİK OLMAK İÇİN GEREKLİ KOŞULLAR, GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMAK İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR, TEMEL EĞİTİM, YENİLEME EĞİTİM, TEMEL KİMLİK BAŞVURUSU, YENİLEME KİMLİK BAŞVURUSU, İŞ BAŞVURUSU, GÜVENLİK KURSU BAŞVURUSU, TEMEL KURS, YENİLEME KURS, 5188, GÜVENLİK HUKUKU, GÜVENLİK TEDBİRLERİ, KALABALIK YÖNETİMİ, KİŞİ KORUMA, SİLAH BİLGİSİ, SİLAH BİLGİSİ VE ATIŞ, İLK YARDIM, ETKİLİ İLETİŞİM, GENEL KOLLUK, GENEL KOLLUKLA İLİŞKİLER, ÖZEL KOLLUK, CMUK, 2995 SAYILI KANUN, 2995, GÜVENLİK VE KORUMA