Smaller Default Larger

Hakkımızda

Hakkımızda


Özel Mevlana Güvenlik müşteri ve çalışanlarına değer katan, toplumsal sorumluluğun bilincinde, ülkesinin değerlerine saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan marka olmayı hedeflemekte; elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp hatasız hizmet vermeyi planlamaktadır.

Özel Güvenlik sektörünün hukuki ve saygın bir kuruluşu olarak sürekli gelişmeyi ve büyümeyi kendine ilke edinen şirketimiz; Konya merkezli kurulmuş olup; özel güvenlik hizmetleri alanındaki faaliyetlerini, 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunu’na uygun olarak devam ettirmektedir. En etkin seçim ve eğitim sürecinden geçirdiği personeliyle birlikte müşterilerinin ve kurumların özel güvenlik ihtiyaçlarını profesyonel anlamda karşılayarak, kalıcı ve memnun müşteri portföyü oluşturmayı ve yeniliklerin öncüsü olmayı kendisine amaç edinen şirketimiz; güvenlik hizmetleri alanında faaliyetlerini kamu kurumları ve özel sektörde faaliyet gösteren kuruluşlarda devam ettirmektedir

 

Özel Mevlana Güvenlik


2005 yılı Haziran ayında Özel Özge Güvenlik Eğitim Merkezi adı altında kuruldu. Öğrenci ve başarı odaklı eğitim anlayışı ile sektörde var olan Özge Güvenlik, 2006’da Ereğli Özge, 2007 yılında Beyşehir Özge olarak gençlere meslek sahibi yapmak adına yatırımlar yaptı. Ereğli ve Beyşehir’deki eğitim kurumlarımızı, belirli bir süre işletmeciliğini yaptıktan sonra şehrin girişimci ruhlarına devretme kararı alarak onlara destek sağladık.

 

Neler Yaptık


Bu süre zarfı içerisinde 5000’e yakın özel güvenlik mesleğine adım atmak üzere kursiyerimize sertifika verdik. Bu kursiyerlerimizin birçoğu Konya ve ülkenin birçok şehrinde görevlerine başladılar ve geleceğine güvenle bakan Özel Güvenlik Personeli oldular. Kurumsallaşma Sürecini Başlattık.

2013 yılında İçişleri Bakanlığının zorunlu tutması ile birlikte şirketleşme sürecimizi başlatarak, Özel Mevlana Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. adı altında kurumsallaşma kararı aldık. Eğitim kurumumuzun yanı sıra şirket faaliyet izin belgesi alarak çeşitli kamu kurumu ve özel sektörde özel güvenlik personellerinin işe başlatmalarını yaptık.

 

Markalaşıyoruz


Özel Mevlana Güvenlik ve Koruma Hizmetleri ismi ile markalaşma sürecimizi de başlatmış bulunuyoruz. Marka bilinirliği ve sosyal marka stratejimiz ile hem Özel güvenlik personellerimiz, hem de proje sahibi firmalarımız ile iletişimimizi daha sıkı ve güvenilir boyutlara taşırken, sektördeki özel güvenlik personellerin de sıkıntılarını dinleyen bir marka olma hedefimiz bulunmaktadır.

 

Misyonumuz


Her insanın temel hakkı olan güvenilir bir ortamda yaşamayı temel felsefe edinen Özel Mevlana Güvenlik; insana değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen, konusunda deneyimli bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübe, oluşturduğu yeni işbirlikleri, değişime olan bağlılığı ile istikrarlı ve dengeli bir şekilde büyür. Yenilikçi insan kaynakları ve güvenlik sistemlerini uygulayarak insan kaynağının etkin bir şekilde yönetilmesini ve çalışanların memnuniyetini üst seviyede tutulmasını sağlar. Özel Mevlana Güvenlik; sosyal sorumluluk bilinci ile etik değerlere önem verir, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunur.

 

 


Sizlerde, Özel Mevlana Güvenliğin hem internet sayfasından hem de sosyal ağlardaki iletişim platformları aracılığı ile bizlerle iletişim kurup, geleceğinize dair yeni bir meslek sahibi olmak için ilk adım olan özel güvenlik eğitimini kurumumuz bünyesindeki değerli eğitmenlerimizden alarak, özel güvenlik personeli adayı olabilirsiniz.

Sizleri, dinleyen ve anlayan bir marka olarak Özel Mevlana Güvenlik ve Koruma Hizmetleri’ne bekliyoruz.

Saygılarımızla...

 

Sosyal Ağlardayız!

İletişim Adresimiz

Ferhuniye Mah. Mümtaz Koru Sok.  No: 8/3 Posta 42060 Selçuklu/KONYA

Telefon 0.332.351 31 15

Özel Mevlana Güvenlik

Google Haritada Bizi Bulun!

 

Telif Hakkı © 2018 ÖZEL MEVLANA GÜVENLİK HİZ LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz, kullanılamaz. 


EĞİTİM KURUMU, KİMLİK, SERTİFİKA, EĞİTİM, ATIŞ, GÜVENLİK, KURS, SİLAHLI KİMLİK, SİLAHSIZ KİMLİK, GÜVENLİK SORULARI, MEVLANA GÜVENLİK, ALEMDAR GÜVENLİK, ALEMDAR OTOMASYONİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ, ÖZEL GÜVENLİK, İŞ İLANLARI, ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİ, GÜVENLİK ELEMANI, SİLAHLI, KORUMA, ALARM, ALARM İZLEME, DEDEKTÖR, KİŞİSEL KORUMA, ARAÇLI KORUMA, VIP KORUMA, KİMYASAL SİLAHLAR, ATEŞLİ SİLAHLAR, TABANCA, GÜVENLİK SINAVI, ÖZEL KORUMA, GÜVENLİK GÖREVLİSİ, ALEMDAR GÜVENLİK GÖREVLİSİ, MEVLANA GÜVENLİK GÖREVLİSİ, GÜVENLİK HİZMETİ, 5188 SAYILI KANUN, GÜVENLİK KURULUŞLARI, FARİKA GÜVENLİĞİ, AVM GÜVENLİĞİ, SİTE GÜVENLİĞİ, X-RAY CİHAZI, DEVRİYE, SABOTAJ, YANGIN, HIRSIZLIK, ŞÜPHELİ, CCTV MERKEZİ, TEHLİKE, POLİGON, SİLAH ATIŞI, KONSER, ORGANİZASYON, KORUYUCU, KONYADA GÜVENLİK, AHMET YÜCEL, FEVZİ YÜCEL, CUMHUR ÇAYIR, YAKA KARTI, YAKA KARTI DEĞİŞİMİ, EĞİTİM ATIŞLARI, YAKA KARTI YENİLEME, GÜVENLİK KMİLİĞİ, GÜVENLİK EĞİTİMİ, GÜVENLİK KURSU, SERTİFİKA YENİLEME, EN İYİ EN GÜVENİLİR GÜVENLİK ŞİRKETİ ,GÜVENLİK KURSU, EN GÜVENİLİR GÜVENLİK KURSU, EN BÜYÜK GÜVENLİK ŞİRKETİ, SİLAH FARKI, SİLAHLI SİLAHSIZ EĞİTİM FARKI, EN BAŞARILI GÜVENLİK KURSU, KONYA BİRİNCİLERİ, GÜVENLİK SINAVINDA BAŞARILI KURS, HİZMET ATIŞLARI, HİZMET İÇİ  ATIŞ, HİZMET İÇİ EĞİTİM ATIŞLARI, ÖZEL GÜVENLİK ATIŞLARI, ÖGG, ÖGG OLMAK İÇİN, ÖGG NASIL OLUNUR, ÖGG NEDİR, ÖGG OLMA KOŞULLARI, GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMAK İÇİN GEREKLİ BELGELER, GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR, GÜVENLİK OLMAK İÇİN GEREKLİ KOŞULLAR, GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMAK İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR, TEMEL EĞİTİM, YENİLEME EĞİTİM, TEMEL KİMLİK BAŞVURUSU, YENİLEME KİMLİK BAŞVURUSU, İŞ BAŞVURUSU, GÜVENLİK KURSU BAŞVURUSU, TEMEL KURS, YENİLEME KURS, 5188, GÜVENLİK HUKUKU, GÜVENLİK TEDBİRLERİ, KALABALIK YÖNETİMİ, KİŞİ KORUMA, SİLAH BİLGİSİ, SİLAH BİLGİSİ VE ATIŞ, İLK YARDIM, ETKİLİ İLETİŞİM, GENEL KOLLUK, GENEL KOLLUKLA İLİŞKİLER, ÖZEL KOLLUK, CMUK, 2995 SAYILI KANUN, 2995, GÜVENLİK VE KORUMA